Služby copycentra

Kvalitní copycentrum v Praze. Využijte kopírování
a scanování dokumentů za výhodné ceny.

Získáte komplexní
copy služby

Máme vlastní
grafický tým

Vyrábíme levné
i exkluzivní vizitky

Razítka vám vyrobíme
na počkání

Kopírování, tisk a skenování
dokumentů v Praze 5

Potřebujete vytisknout, zkopírovat nebo naskenovat dokument? Navštivte copycentrum ALDIG v městské části Praha 5 (Praha 13). Poskytujeme vám komplexní služby copycentra. Provádíme oboustranné kopírování, barevný a černobílý tisk a skenování vašich dokumentů. Kroužková vazba, laminace.

Vaši zakázku odbavíme vždy rychle, kvalitně a za příjemné ceny. Zakládáme si na přátelském a osobním přístupu. Proto pro nás není problém vaši zakázku zpracovat i těsně před zavírací dobou. Dále vám poskytujeme výrobu razítek na počkání. Zároveň vám rádi navrhneme a vyrobíme vizitky s logem na míru.

Tisk

Kopírování

Scanování

Kroužková vazba

Výroba vizitek

Výroba razítek

Interiér prodejny | ALDIG s.r.o.
Poradíme si se všemi formáty až do A3
Kopírujeme a skenujeme formáty - A3, A4, A5, A6, A7, A8. A to v černobílém i barevném provedení.

Nabízíme vám také zvětšování a zmenšování formátů dokumentů. Využijte kopírování a scanování dokumentů za nízké ceny.

Nabízíme barevný a černobílý tisk reklamních letáků, plakátů do formátu A3, brožur a dalších tiskovin. Na míru vám navrhneme a vytiskneme svatební oznámení a pozvánky. Vouchery, věrnostní kartičky, samolepky.

Využijte kopírování a scanování dokumentů za levné ceny

Navštivte copycentrum ALDIG v městské části Praha 5. Naše další služby, například servis tiskáren a kopírek, nebo servis klimatizací vám poskytujeme po celé Praze, nejčastěji v městských částech Praha 1, Praha 2, Praha 13 a v dalších lokalitách.

Poskytujeme vám profesionální tiskové služby

Nabízíme barevný a černobílý tisk reklamních letáků, plakátů do formátu A2, katalogů, brožur a dalších tiskovin. Na míru vám navrhneme a vytiskneme svatební oznámení a pozvánky. Rádi vám zhotovíme také potisk dárkových předmětů.

Služby, které nabízíme

Barevný a černobílý tisk

Tisk letáků, plakátů, kartiček

Tisk svatebních oznámení

Výroba vizitek, razítek a samolepek

Výroba kalendářů

Kroužková vazba

Laminace

Připravíme vám grafický návrh

Nemáte vlastní grafický vizuál tiskovin? Nevadí! Máme tým zkušených grafiků, kteří vám připraví grafický návrh na míru. Zároveň se postaráme o veškeré navazující grafické práce a kompletní přípravu vašich podkladů k tisku. Rádi vám zhotovíme také návrh a výrobu vizitek s logem.

Jak objednat?

Napište nám přes formulář, ve kterém uvedete potřebné parametry:

Černobílý nebo barevný tisk

Jednostranný nebo oboustranný

Kolik kusů a na jaký papír budete chtít tisknout (silnější, ozdobný, barevný atd.)

Volba formátu tisku (A3, A4, A5...), nebo jestli budete chtít tisky sešívat

Jak tisk spěchá a kdy byste si ho chtěli vyzvednout

Váš kontakt pro případ upřesnění vašich požadavků

Zobrazit více

Využijte profesionální
tiskové služby

Napište nám poptávku přes kontaktní formulář. Obratem se s vámi spojíme a představíme vám možnosti realizace. Zakázky nejčastěji dodáváme v celé Praze, především v městských částech Praha 5, Praha 13 a v okolí Prahy.

Vyrobíme vám vizitky
na míru

Moderní vizitka neslouží pouze k předání kontaktních údajů. Otevírá dveře k zákazníkům a obchodním partnerům. Zároveň reprezentuje vaše podnikání a firemní filosofii. Proto design vizitek nepodceňujte. Obraťte se nás. Navrhneme a vyrobíme vám vizitky na míru.

Vyhovíme všem vašim představám. Vizitky vám navrhneme přesně podle vašich přání. Vyrábíme jednostranné a oboustranné vizitky v černobílém i barevném provedení. Dokonale se tak přizpůsobíme vaší firemní identitě.

Vizitky, které vám vyrobíme

Černobílé

Barevné

Jednostranné

Oboustranné

Poradíme vám
s výběrem papíru

Vizitky vyrábíme z papíru s gramáží nad 250 g. Vyberete si z několika druhů papíru. Záleží vám na ceně? Pak doporučujeme zvolit oboustranně hlazený papír s gramáží 300 g.

Příznivou cenou s velmi kvalitním vzhledem vynikají vizitky z 350g papíru. Pokud si přejete exkluzivní vizitky s luxusním vzhledem, pak vám doporučíme strukturovaný bílý nebo barevný papír s gramáží 280 g.

Vizitky vám vyrobíme
do 3 dnů

Spěcháte na výrobu firemních vizitek? U nás jste správně! Vizitky vám vyrobíme a doručíme do 3 dnů od objednání. Rádi vám také vyrobíme razítka na počkání. Hotové vizitky si můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně ALDIG v městské části Praha 5.

Po domluvě vám v Praze vizitky doručíme kurýrem (Praha 1, Praha 13, Praha 6 a další městské části). Mimo Prahu zasíláme vizitky přepravní společností. 

Jak objednat?

Napište nám přes formulář.

Můžete zaslat již vaše hotové předlohy, nejlépe samostatnou vizitku ve velikosti 5 × 9 cm v pdf. My vám je sami seřadíme a připravíme k tisku a řezu.

Nebo zaslat svou představu pro vytvoření grafického návrhu. Text, logo či jiný obrázek v elektronické formě v co nejlepším rozlišení. Následně obdržíte návrhy vašich vizitek ke korektuře, kontrole textu a rozložení v ploše. Po vašem vyjádření dále upravíme až do finální podoby. Po schválení předlohy tiskneme co nejdříve.

Také nás můžete navštívit v naší prodejně osobně a domluvit podrobnosti na místě, přinést podklady, vybrat papír.

Pro rozsáhlejší zadání nebo požadavky bude nejlepší, když zavoláte předem na dispečink a domluvíte si termín schůzky s našimi grafiky, abychom se vám mohli náležitě věnovat.
Zobrazit více

Reprezentujte vaši firmu od první schůzky.
Získejte kvalitní reklamní a firemní vizitky pro zaměstnance

Výroba razítek za nejvýhodnější ceny v Praze

Vyrobíme vám razítka na míru. Nabízíme vám hranatá a kulatá razítka, datumovky, samonamáčecí razítka. Dále si u nás vyberete razítka na textil, která jsou vhodná pro kreativní tvoření. Pro razítka na počkání zvolte razítka s inovativním způsobem výroby, razítka EOS.

Nezapomínáme ani na doplňkové příslušenství, mezi které patří namáčecí polštářky pro razítka a razítkovací barva. Máme klasické černé a modré razítkovací barvy i méně tradiční barevné razítkovací barvy – červené, zelené, fialové.

Razítka, která vám vyrobíme

Datumovky

Razítkové štočky

Razítka EOS

Razítka na textil

Razítka vám vyrobíme na počkání

Razítka vám vyrobíme i na počkání. Navštivte naši kamennou prodejnu na ulici V Hůrkách 2141/9, Praha 5. Vyberete si z široké nabídky provedení. Do dvaceti minut vám vyrobíme firemní razítka, razítka se jmény i razítka s nejrůznějšími motivy z našeho katalogu.

Jak objednat?

Napište nám přes formulář.

Zašlete požadovaný text, případně logo, nejlépe v křivkách (eps, Ai, cdr). Nebo sken otisku stávajícího razítka s uvedením požadovaných změn.

Dále si můžete vybrat barvu otisku razítka – černou, modrou, červenou, zelenou, fialovou.

Napište nám termín, do kdy razítko potřebujete.

Pokud chcete vyrobit pouze nový štoček (gumičku) na razítko, je nutné buď přinést stávající razítko nebo zaslat přesný typ razítka, abyste následně obdrželi odpovídající velikost štočku.

Pokud je razítko již déle používané, má vytlačené obrysy písmen v polštářku, je nutné spolu se štočkem vyměnit za nový i polštářek.
Zobrazit více

Získejte naše služby

Obratem se s vámi spojíme a představíme
vám možnosti realizace.

V Hůrkách 2141/9, 158 00 Praha 13 – Stodůlky
PO–PÁ 8:30–17:00 (kamenná prodejna)
3.7.-7.7.2023 je prodejna uzavřena

Napište nám

Děkujeme! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.